IX Niedziela Zwykła

IX Niedziela Zwykła

01-06-2024
autor: ks. Proboszcz

IX Niedziela Zwykła – 02.06.2024

 

1.    Dziś gościmy w naszej parafii wolontariuszy z Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki. Po każdej Mszy św. będzie można zapisać się u nich do grupy biało-złotej. Do udziału w niej zaproszeni są wszyscy, którzy nie mogą pójść w drogę, a chcieliby towarzyszyć pielgrzymom w duchowy sposób. Będzie również możliwość zapisania swoich intencji i powierzenia ich pątnikom oraz wsparcia finansowego.

2.    O godz. 10.30 Godzinki, o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Na zakończenie adoracji czerwcowe i procesja eucharystyczna w kościele.

3.    O godz. 9.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

4.    W oktawie Bożego Ciała w dni powszednie procesje eucharystyczne wewnątrz naszej świątyni po wieczornych Mszach św. w łączności z nabożeństwem czerwcowym.

5.    W poniedziałek po Mszy św., procesji i nabożeństwie czerwcowym – koronka do św. Filomeny; we wtorek nabożeństwo do św. Charbela – prosimy o napisanie próśb i podziękowań, które zostaną odczytane podczas nabożeństwa.

6.    W I czwartek miesiąca Godzina Święta o 17.00, w piątek spowiedź o 16.00 i dodatkowe Msze św. o 16.30 i 21.00. Adoracja tego dnia od 15.00 do 21.00. Rozpocznie się ona Koronką do Bożego Miłosierdzia.

7.    W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8.    W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP – tego dnia ks. Łukasz i ks. proboszcz udadzą się z Komunią św. do chorych.

9.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Znajdziemy ją na stojaku przy małym konfesjonale.

10.  W środę o godz. 12.00 Msza św. pogrzebowa za śp. Halinę Łukaszewską l. 98 z ul. Chłodnej. Wieczny odpoczynek…

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku