Ogłoszenia parafialne


III Niedziela Wielkanocna

13-04-2024
autor: ks. Proboszcz

 

III Niedziela Wielkanocna  – 14.04.2024

 

1.    Po Mszach św. w ramach akcji Pola Nadziei młodzież ze SP nr 65 będzie zbierała datki wspierające hospicja. Serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarowaną złotówkę.

2.    O godz. 10.30 zapraszamy do śpiewu Godzinek a o godz. 17.00 do adoracji Najświętszego Sakramentu.

3.    W poniedziałek po wieczornej Mszy św. Koronka do św. Filomeny, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątek o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W środy i piątki o 17.30 wspólny różaniec.

4.    W środę i piątek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5.    W czwartek wspólnota Wojowników Maryi zaprasza mężczyzn na wieczorną Mszę św., różaniec, konferencję oraz spotkanie w salce plebanijnej.

6.    Pragnę podziękować p. Magdalenie Uścinowicz za napisanie ikony św. Charbela, którą umieściliśmy w Kaplicy św. Józefa. Poświęcona zostanie w I wtorek maja po Mszy św. wieczornej.

7.    W ramach rozliczenia się z Urzędem Skarbowym prosimy o wsparcie 1,5% podatku Piotra Marcinkiewicza – dawnego naszego ministranta, który choruje na SM. Ulotki znajdziemy na stoliku przy małym konfesjonale.

8.    W przyszłą niedzielę zbiórka na cele remontowe w naszym kościele. Prawdopodobnie pod koniec kwietnia zostanie uruchomiona łazienka w naszej świątyni.

9.    W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty: śp. Wacław Zygmunt l. 65 z ul. Łanowej oraz śp. Kazimiera Grzędzicka l. 101 z Dworkowej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku