Ogłoszenia parafialne


XXI Niedziela Zwykła

21-08-2022
autor: ks. Proboszcz

XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2022

1.    Wszystkim parafianom i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy udanego wypoczynku i zapraszamy do udziału w Mszach św. i nabożeństwach.

2.    W najbliższym tygodniu 25 sierpnia nastąpi zmiana – ks. Jacka Michalaka po 9 latach posługi w naszej parafii zastąpi neoprezbiter ks. Łukasz Franus. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.

3.    Zbiórka na spłatę remontu zabytkowych organów przyniosła 1 520 zł. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

4.    Godzinki śpiewamy dziś o 10.30, zaś o 17.00 zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia.

5.    W środy i piątki o 17.30 różaniec, w środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6.    W sobotę o 7.00 Msza św. w intencji wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci a następnie różaniec do 7 Boleści Maryi. Wieczorem zapraszamy wszystkie pary małżeńskie, które ślub zawarły w sierpniu.

7.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Znajdziemy ją na stojaku przy małym konfesjonale.

8.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Byczkowskiego l. 92 z ul. Sempołowskiej oraz śp. Franciszka Szramkę l. 65 z ul. Osiedle. W środę o 9.30 Msza św. pogrzebowa za śp. Irenę Szczesną l.69 z ul. Łąkowej.  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku