Ogłoszenia parafialne


Poniedziałek Wielkanocny

31-03-2024
autor: ks. Proboszcz

 

Poniedziałek Wielkanocny – 1.04.2024

 

1.    Dzisiaj niedzielny porządek Eucharystii. Modlitwą i tacą wspieramy KUL i inne katolickie uczelnie.

2.    Nowenną i Koronką do Bożego Miłosierdzia odmawianą codziennie o godz. 15.00 przygotowujemy się do uroczystości Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3.    Po wieczornej Mszy św. Koronka do św. Filomeny.

4.    Jutro po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Charbela.

5.    W I czwartek miesiąca o 17.00 – Godzina Święta. O godzinie 21.00 Wojownicy Maryi zapraszają na rozważanie piątej godziny Meki Jezusa Chrystusa wg Luizy Picarety.

6.    W I Piątek spowiedź o 16.00, dodatkowe Msze św. o godz. 16.30 i 21.00. O 19.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania. Adoracja od 15.00 a następnie po wieczornej Mszy św. do 21.00. Pamiętajmy o przygotowaniu kartek z imionami osób, którym pragniemy wyprosić powrót do jedności z Bogiem i Kościołem.

Tego dnia w związku z Oktawą Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7.    W I Sobotę rano Msza wynagradzająca za grzechy Niepokalanemu Sercu Maryi a następnie różaniec w tej intencji. Kapłani udadzą się do chorych z Komunią św.

8.    Wojownicy Maryi wraz ze wspólnotą Wieczernika Maryjnego zapraszają na Noc Walki o błogosławieństwo dla Polski w sobotę do kościoła św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Rozpoczęcie o godz. 20.00 i zakończenie Mszą św. o północy.

9.    W niedzielę o 9.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

10.Za tydzień w poniedziałek po wieczornej Mszy św. i Koronce do św. Filomeny spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku