Ogłoszenia parafialne


XIX Niedziela Zwykła

06-08-2022
autor: ks. Proboszcz

XIX Niedziela Zwykła – 07.08.2022

 

1.    Wszystkim parafianom i gościom przebywającym na terenie naszej parafii życzymy udanego wypoczynku oraz błogosławieństwa tym, którzy wciąż czekają na swój urlop.

2.    Dziś o 9.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

3.    Godzinki śpiewamy o 10.30, zaś o 17.00 zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4.    W dniach pielgrzymowania na Jasną Górę pątników z Gdańska zapraszamy o 21.00 na Apel Jasnogórski do naszej świątyni, aby ich wspierać naszą modlitwą.

5.    W tym tygodniu przypadają następujące święta: we wtorek – św. Teresy Benedykty od Krzyża – Patronki Europy, w środę – św. Wawrzyńca.

6.    W sobotę przypada 13 dzień miesiąca – zapraszamy w sobotę o 17.30 na różaniec fatimski a po Mszy św. na procesję. Prosimy o przyniesienie  ze sobą świec.

7.    15 sierpnia w uroczystość Wniebowzięcia NMP nasza parafia włącza się w festyn organizowany na Olszynce przez Radę dzielnicy. O godz. 13.00 Msza św. dziękczynna za plony naszych pól, ogrodów i sadów. Podczas festynu na naszym stoisku będzie można nabyć starocie. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć akcję gromadzenia funduszy na spłatę remontu organów, to starocie można dostarczyć na plebanię w godzinach otwarcia biura.

8.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Znajdziemy ją na stojaku przy małym konfesjonale.

9.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Leszka Grzebińskiego l. 54 z ul. Kamiennej Grobli. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku