Ogłoszenia parafialne


XVII Niedziela Zwykła

23-07-2022
autor: ks. Proboszcz

XVII Niedziela Zwykła – 24.07.2022

 

1.    Dzisiaj Godzinki o 10.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 17.00.

2.    W tym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia: w poniedziałek św. Jakuba Apostoła – odpust u oo. Kapucynów o godz. 18.00, we wtorek św. Joachima i Anny, rodziców NMP, w piątek św. Marty.

3.    W poniedziałek w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa po wieczornym nabożeństwie do św. Filomeny poświęcimy pojazdy. Będzie też okazja aby wesprzeć misjonarzy w zakupie środków transportu.

4.    W czwartek wyrusza 40 Piesza Pielgrzymka z Gdańska na Jasną Górę. Od czwartku o 21.00 zapraszamy do świątyni na Apel Jasnogórski. Wieczorem po Mszy o 18.00 nabożeństwo do św. Jana Neumanna. Prosimy przygotować kartki z imionami chorujących onkologicznie. 

5.    W sobotę o 7.00 Msza św. wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci a po niej różaniec do 7 Boleści Maryi. Wieczorem zapraszamy te pary małżeńskie, które ślub zawarły w miesiącu lipcu, aby umocnić małżeńską przysięgę.

6.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Znajdziemy ją na stojaku przy małym konfesjonale.

7.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Grażynę Siemaszko l.69 z ul. Przyokopowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku