Ogłoszenia parafialne


III Niedziela Wielkanocna

14-04-2018
autor: ks. Proboszcz

 

 

III Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 15.04.2018

1.    Gościmy dziś w naszej parafii ks. dr Krzysztofa Szerszenia, który w ramach niedzieli powołaniowej głosić będzie Słowo Boże. (z wyjątkiem Mszy św. o 9.30).

2.    Dziś podczas Mszy św. od rana do godz. 12.30 towarzyszy nam śpiew Iskierek. Po Mszach św. proszą o wsparcie ich wakacyjnego wyjazdu do Rabki. Za złożone ofiary serdecznie dziękują.

3.    Zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 10.30 i adoracji o godz. 17.00.

Po Mszy wieczornej w poniedziałek Koronka do św. Filomeny, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek – Koronka do Bożego Miłosierdzia. Różaniec wspólny w środy i piątki o 17.30.

4.    W poniedziałek o 19.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych w kościele.

5.    We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie pielgrzymów wyjeżdzających w dniach 1-2 maja do Głotowa, Stoczka Warmińskiego, Świętej Lipki i Gietrzwałdu. Są jeszcze trzy wolne miejsca. Koszt to 160 zł.

6.    W czwartek po Mszy wieczornej spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

7.    W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 odbędzie się koncert Chóru Kameralnego 441 Hz. W programie współczesna muzyka chóralna. Dyrygować będzie Anna Wilczewska. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

8.    Adopcja obiadowa w kwietniu wynosi 63 zł.

9.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

10.Z naszej wspólnoty odeszli: śp. Wanda Jakubiszyn l.89 z ul. Sempołowskiej i śp. Andrzej Kurzyński l. 59 z ul. Nowiny (wcześniej nasz parafianin). Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku