Ogłoszenia parafialne


XV Niedziela Zwykła

13-07-2019
autor: ks. Proboszcz

XV Niedziela Zwykła – 14.07.2019

1.    Serdecznie witamy Gości i zapraszamy do udziału w nabożeństwach odprawianych w naszej świątyni. Wszystkim życzymy udanych wakacji i urlopów.

2.    W każdą niedzielę o godz. 10.30 śpiew Godzinek, o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

3.    Dziś zbiórka na fundusz spłaty położenia posadzki w kaplicach naszej świątyni. Ofiarodawców polecamy opiece Niepokalanej.

4.    W poniedziałek po Mszy wieczornej Koronka do św. Filomeny, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Różaniec w środy i piątki o 17.30. W środę po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

5.    Na odpust MB Szkaplerznej wspólnota Karmelitańska zaprasza do kościoła św. Katarzyny we wtorek o godz. 18.00, zaś ojcowie Oblaci zapraszają na odpust w piątek o godz. 18.00 do kościoła św. Józefa.

6.    Za tydzień w niedzielę ojcowie oblaci będą rozprowadzań kalendarze misyjne na rok 2020 oraz głosić będą Boże Słowo.

7.    Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Niedzieli, Gościa Niedzielnego.

8.    Pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Edmunda Goryszewskiego l.80 z ul. Królikarnia oraz śp. Edyta Narkiewicz l.88 z ul. Sempołowskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku