Ogłoszenia parafialne


XIV Niedziela Zwykła

07-07-2018
autor: ks. Proboszcz

XIV Niedziela Zwykła – 08.07.2018

1.    Gościmy w naszej parafii przedstawiciela oo.Oblatów z Gdańska. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Po Mszach św. mamy możliwość wsparcia dzieł misyjnych prowadzonych przez oblatów, nabywając kalendarze misyjne na przyszły rok.

2.    Serdecznie witamy Gości i zapraszamy do udziału w nabożeństwach odprawianych w naszej świątyni. Wszystkim życzymy udanych wakacji i urlopów.

3.    W każdą niedzielę o godz. 10.30 śpiew Godzinek, o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

4.    Dzisiaj po Mszach św. zbiórka na położenie kamiennej posadzki w kaplicach. Bóg zapłać za Waszą ofiarność.

5.    W poniedziałek  Koronka do św. Filomeny z namaszczeniem i uczczeniem relikwii. W piątek 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Dzień Fatimski – Mszę św. o godz. 18.00, adorację, różaniec i procesję w kościele ze świecami. Tego dnia o 17.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

6.    Zachęcam do czytania prasy katolickiej – Niedzieli, Gościa Niedzielnego.

7.    Są jeszcze wolne intencje w najbliższych dniach. Zapraszamy do zakrystii.

8.    Istnieje możliwość zapisania się do grupy biało-złotej, która nie wyrusza na szlak pielgrzymi, ale modli się za pątników i poleca pielgrzymującym swoje intencje. Zapraszamy do zakrystii, by odebrać pakiet pielgrzyma grupy biało-złotej.

9.    Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Gertrudę Piętka l.94 z ul. Chłodnej, śp. Stanisławę Sadkowską l.92 z ul. Przyokopowej, śp. Gertrudę Gołębiewską l.82 z ul. Jaskółczej, śp. Janinę Glińską l.80 z Grudziądza. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.

 

 

 

 

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku