Ogłoszenia parafialne


Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

31-12-2017
autor: ks. Proboszcz

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 1 I 2018

1.    Najpiękniejsze życzenia składamy naszym Parafianom i wszystkim Gościom - doświadczania Bożej opieki i łaskawości w całym roku 2018 oraz wstawiennictwa u Boga naszej Patronki każdego nowego dnia.

2.    W I Czwartek o 17.00 Godzina Święta, w I Piątek spowiedź od godz. 16.00 i Msza św. dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30. W I sobotę miesiąca o 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu sercu Maryi za grzechy.

3.    W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. w porządku niedzielnym. Tego dnia będziemy modlitwą i tacą wspierali misje.

4.    W niedzielę o 9.00 spotkanie Żywego Różańca.

5.      Kolęda:  2 I we wtorek – Toruńska, Radna, Fundacyjna, Kurza, Reduta Wyskok, 3 I w środę – Letnia, Wilgi; Pasieczna; Sierpowa i Miodowa, 4 I w czwartek – Jaśminowa, Dzwonki i Niezapominajek; Goździkowa, Zagony i Miedza; Wspólna, 5 I w piątek – Wierzbowa i Śluza, 6 I w sobotę od 14.00 – Bratki, Tulipanów, Stokrotki; Szarotki; Altanki, 7 I w niedzielę od 15.00  – Maki i Łęgi; Osiedle i Wąskotorowa + ogródki vis a vis przystanku MZK Pełny plan kolęd wywieszono w drzwiach kościoła i na stronie: niepokalanegopoczecia.pl.

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku