Młodzieżowa Grupa Modlitewna

Młodzieżowa Grupa Modlitewna

 

Młodzieżowa Grupa Parafialna

Przy naszej Parafii istniała Młodzieżowa Grupa Modlitewna. Grupa spotykała się w piątki o godzinie 19.00. W każdy trzeci piątek miesiąca młodzież uczestniczyła we Mszy Świętej o godz. 18.00. W pozostałe piątki odbywały się spotkania modlitewno formacyjne. Grupa spotykała się, aby zgłębiać Słowo Boże, rozważać liturgię słowa na Niedzielę i pogłębiać więź z Chrystusem w odnajdywaniu Jego obecności w codziennym życiu.

 
W ostatnim czasie MGM uczestniczyła również w spotkaniu młodzieży w Lednicy. Tematem spotkania były rozważania o „Kobiecie – darze i tajemnicy”. W drodze do Lednicy zatrzymaliśmy się w Gnieźnie, gdzie zwiedziliśmy Katedrę z relikwiami Św. Wojciecha. Żywot tego świętego przybliżyło nam obejrzenie najstarszych w Polsce Drzwi Gnieźnieńskich.


Serdecznie zapraszamy chętną młodzież ze szkół gimnazjalnych i średnich, aby poprzez uczestnictwo we wspólnocie i pochylenie się nad Bożym Słowem pogłębiać swoją wiarę i przyjaźń z Chrystusem. Grupą modlitewną opiekował się ks. Tomasz Błaszków.

 

Młodzieżowa Grupa Modlitewna

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku