Ogłoszenia parafialne


XIII Niedziela Zwykła

25-06-2022
autor: ks. Proboszcz

XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022

1.    Rozpoczęliśmy czas wakacyjny – naszym parafianom życzymy udanego wypoczynku, a przebywającym u nas gościom wielu niezapomnianych chwil w naszym mieście.

2.    Godzinki o 10.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od godz. 17.00. Na zakończenie adoracji odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe po Mszy wieczornej.

3.    Wczorajszy festyn przyniósł 1 975 zł, które zasilą fundusz remontu naszych zabytkowych organów. Pragnę podziękować tym, którzy poświęcili swój czas i siły a są to p. Stanisław, Jerzy, Magdalena, Tamara, Maria, Katarzyna, Karolina, Anna, Paweł i przewodnicza przedsięwzięciu p. Gabriela.

4.    W tym tygodniu 29 czerwca przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – w sąsiedniej parafii odpust: Msze św. o 9.00 i 17.30.

5.    W czwartek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo do św. Jana Neumanna. Prosimy na kartkach przygotować imiona tych, którzy chorują na choroby onkologiczne. Św. Jan jest ich patronem.

6.    W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od 17.30, po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu a o 21.00 Msza św. w intencji o łaskę wiary dla…

7.    W pierwszą sobotę rano o 7.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy. Wieczorem o 19.30 Msza trydencka.

8.    Za tydzień o 9.00 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

9.    W przyszłą niedzielę gościć będziemy przedstawiciela oo. Oblatów, który będzie głosił Słowo Boże a po Mszach św. będzie można wesprzeć prowadzone przez oblatów dzieła misyjne kupując przygotowane w tym celu kalendarze misyjne.

10.Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Znajdziemy ją na stojaku przy małym konfesjonale.

11.Pożegnaliśmy w naszej wspólnocie śp. Eugenię Krępską l.94 z ul. Przyokopowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku