Ogłoszenia parafialne


XXIV Niedziela Zwykła

15-09-2018
autor: ks. Proboszcz

XXIV Niedziela Zwykła – 16.09.2018

1.    O godz. 10.30 Godzinki, o 17.00 Adoracja.

2.    Tydzień temu zebraliśmy na fundusz położenia posadzki kamiennej w kaplicach naszej świątyni 2 285 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Realizacja rozpocznie się zimą tego roku.

3.    Pragniemy zaprosić do udziału w Adopcji Obiadowej – akcji prowadzanej w naszej parafii, która polega na opłacaniu przez cały rok szkolny obiadów konkretnemu dziecku z naszych szkół podstawowych. Chętnych do podjęcia adopcji zapraszamy do zakrystii kościoła. W miesiącu wrześniu jest to 76 zł.

4.    Spotkania dzieci komunijnych w niedzielę o 12.00 w kościele, młodzieży przygotowującej się do bierzmowania we wtorki po Mszy św. wieczornej. Chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w poniedziałek o 17.30 do kościoła.

5.    Krąg Biblijny spotyka się w czwartki po Mszy wieczornej.

6.    W poniedziałki po wieczornej Mszy św. Koronka do św. Filomeny, w środy – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a w piątki – Koronka do Bożego Miłosierdzia. Różaniec wspólnie odmawiamy w środy i piątki o 17.30.

7.    W tym tygodniu będziemy obchodzili święto: we wtorek św. Stanisława Kostki, Patrona Polski i młodzieży, w piątek św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

8.    W przyszłą niedzielę na Mszach św. w łączności z XXXIV Ogólnopolską Pielgrzymką Małżeństw i Rodzin, będzie okazja odnowienia małżeńskich przyrzeczeń. W sobotę od 17.30 okazja do spowiedzi, by w łasce wypowiedzieć słowa o odnowieniu słów małżeńskiej przysięgi.

9.    Z przyczyn niezależnych od nas remont stopni schodów wiodących na plebanie przesunął się o tydzień. Z tego powodu w piątek biuro nie będzie czynne.

10.W tygodniu mamy wolne intencje na mszach porannych. Zapraszamy.

11.Zachęcam do czytania prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

 

 

 

 

 

Powered by APSI © copyright 2013 by Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku
Logo

Parafia Rzymsko-Katolicka
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Gdańsku